Національна лотерея Золотий кубок

Національна державна українська лотерея Золотий кубок

Українська лотерея Золотий кубок - це державна лотерея, яка відома тим, що вже значно відійшла від моделі звичних онлайн-розваг і пропонує ігри лише з яскравим і якісним оформленням.

Лотерея характеризується такими якостями як: чесність, безпека, багатий ігровий асортимент, швидка система реєстрації, своєчасні виплати, а також численні бонуси і акційні пропозиції.

Gonzo's Quest
Book of Ra Deluxe 6
Spinning Fruits
Fruits and Royals
Diamond Trio
Lucky Rose
Mystic Secrets
Fairy Queen
Oliver's Bar
Fruit Sensation
Golden Ark
Book of Maya
Book of Ra
Aztec Gold
Columbus
Ultra Hot
Crazy Monkey
Book of Ra Deluxe
Fruit Cocktail
Marco Polo
Columbus Deluxe
Resident
The Money Game
Dolphin's Pearl
Lucky Lady's Charm Deluxe
Pharaoh's Gold II
Unicorn Magic
Banana Splash
Bananas Go Bahamas
Gryphon's Gold
Pharaon's Gold III
Secret Forest
Beetle Mania
Lucky Haunter
Queen Of Hearts
Sizzling Hot
Champagne Party
Slot-o-pol
Beetle Mania Deluxe
Lucky Lady's Charm Deluxe
Sizzling Hot Deluxe
Just Jewels Deluxe
Slot-o-pol Deluxe

Державна лотерея Золотий кубок пропонує своїм клієнтам безліч онлайн-турнірів і змагань, які дають можливість не тільки виграти через ставки, але і збільшити розмір призу за рахунок участі.

Для участі в турнірі необхідно зареєструватися, увійти в обліковий запис і розмістити ставки в конкретних слотах. У турнірах розігруються безкоштовні фріспіни і великі грошові призи.

Слоти Золотий кубок розкривають найрізноманітніші сюжети і тематики. У гравців є можливість опинитися в різних локаціях і познайомитися з незвичайними персонажами, граючи при цьому в просту числову лотерею.

Безкоштовна гра в слоти Золотого кубку

На сайті лотереї всім бажаючим надається можливість грати в слоти Золотого кубку безкоштовно. Для цього вам не потрібно реєструватися і проходити верифікацію. Щоб запустити тренувальний режим, необхідно лише натиснути кнопку "Демо".

Що стосується правил гри, то в нац. лотереї Золотий кубок демо-ігри абсолютно нічим не відрізняються від класичної варіації. За аналогічною схемою гравець встановлює оптимальний розмір ставки, а бонусні раунди і інші можливості залишаються незмінні.

Українська національна лотерея Золотий кубок надає безкоштовний режим у всіх слотах. Насолоджуйтеся захоплюючим ігровим процесом, незалежно від того, який варіант гри ви виберете - за гроші або ж демо-версію.