Національна лотерея Космолот

Національна лотерея Космолот

Національна лотерея Космолот вважається однією з найпопулярніших українських лотерей, яка пропонує своїм відвідувачам відмінний ігровий асортимент, безпечне зберігання особистої інформації, підтримку національної валюти і своєчасні виплати виграшів.

Book of Ra
Lucky Lady's Charm
Book of Ra Deluxe 6
Crystal Queen
Dolphin's Pearl
The Money Game
Book of Ra Deluxe
Big Bad Wolf
Columbus
Sakura Fortune
The Wild Chase
Phoenix Sun
Goldilocks
Sticky Bandits
Desert Treasure
Lucky Haunter
Resident
Rock Climber
Sweet Life
Crazy Monkey
Crazy Monkey 2
Fruit Cocktail
Fruit Cocktail 2
Lord of the Ocean
Marco Polo
Always Hot
Dolphin's Pearl Deluxe
Gryphon's Gold
The Magic Flute
Razortooth
King of Cards
Unicorn Magic
Dynasty of Ming
Royal Treasures
Just Jewels Deluxe
Columbus Deluxe
Banana Splash
Beetle Mania Deluxe
Pharaoh's Gold II
African Simba
Golden Ark
Fairy Queen
Aliens Attack
Fishing Weekend
Bananas Go Bahamas
Ultra Hot Deluxe
Sizzling Hot 6 Extra Gold
Sizzling Hot Deluxe
Lucky Lady's Charm Deluxe

Якщо вас цікавить конкретна гра - зручна навігація сайту допоможе миттєво знайти бажану розвагу. Головною відмінністю всіх слотів Космолот вважається те, що в них використовуються захоплюючі сюжети, які описуються за допомогою відповідних графічних елементів.

Кожна гра виділяється за рахунок ексклюзивного та яскравого оформлення. Також ми підбираємо найбільш підходящий за тематикою музичний супровід, з огляду на загальну ідею гри і сюжет.

Крім неймовірно великої ігрової колекції, державна лотерея Космолот пропонує своїм клієнтам багато різних бонусів і акцій. Подібні винагороди дають гравцям можливість як слід насолодитися ігровим процесом, звільняючи їх від необхідності витрачати особисті кошти.

Безкоштовна гра в слоти Космолот

Якщо ви ще жодного разу не грали онлайн на реальні гроші і боїтеся ризикувати власними коштами, то поспішаємо вас порадувати - на сайті лотереї ви можете грати в слоти Космолот безкоштовно.

Державна лотерея Космолот онлайн надає всім гравцям можливість покращити навички в слотах. Для цього відвідувачам не потрібно реєструватися і проходити верифікацію.

Тренувальний режим дозволяє дізнатися правила і «набити руку» на грі, перед тим, як приступати до платного режиму. Гравці не помічають різниці між демо-версією і грою на реальні гроші. Єдиною відмінністю є відсутність грошового призу, адже тренуючись ви використовуєте віртуальну валюту.