Як виграти в лотерею?

Сьогодні на просторах інтернету можна часто побачити рекламу сайтів, які пропонують зірвати багатомільйонний куш в онлайн-лотереї. Але не всі гравці знають, як правильно вибрати оператора і яких стратегій слід дотримуватися, щоб виграти в лотерею.

Кожен учасник вибирає свій шлях і унікальні методи для досягнення мети. Одні гравці зупиняють свій вибір на історичних датах, другі - дотримуються певних математичних стратегій, треті - покладаються на випадкові числа.

Ми провели аналізи багатьох розіграшів і уважно стежили за числами, які не випадали взагалі, або з'являлися вкрай рідко. І на основі цього створили свою власну систему виграшу в лотерею, яка допоможе будь-якому гравцеві виграти в лотерею в Україні і стати мільйонером вже сьогодні.

1. Психологічний метод

Вчені довго вивчали, що потрібно зробити, щоб виграти в лотерею, і прийшли до висновку, що ймовірність випадання будь-яких лотерейних чисел рівномірна. Психологи ж стверджують, що розмір призу залежить не тільки від математики, а ще й від мислення самих учасників.

У разі, коли більша кількість гравців вибирає одну і ту ж комбінацію, яка згодом виявляється виграшною, всі учасники отримують менше грошей, ніж якби переможну комбінацію вибрала одна людина.

З цього випливає, що вибирати потрібно такі числа, які з найменшою вірогідністю захочуть вибрати інші гравці. І якщо ви серйозно цікавитесь питанням, як виграти в лотерею, то вам необхідно ретельно вивчити мислення типового учасника розіграшів і враховувати це під час складання числових комбінацій.

Як правило, люди підсвідомо вибирають числа з перших 60-75% варіантів. Це відбувається через те, що багато гравців відзначають якісь знаменні дати і цікаві факти. І саме тому числа, які перевищують 31, при заповненні купонів зустрічаються рідко.

Експерти рекомендують акцентувати увагу на числах, які йдуть після 31, оскільки у разі перемоги розмір вашого призу буде більше через меншу кількість виграшних варіантів.

Також варто відзначити, що Мін Су Кім, викладач статистики в Південному університеті (штат Луїзіана), під час своїх досліджень виявив, що за останні 10 років найчастіше випадає номер 20. За ним слідують - 2, 31, 35 і 37.

А найпопулярнішою кулею, що випадає під час бонусного раунду, виявився номер 42. Аналітик Су Кім вважає, що ці знання обов'язково допоможуть вам виграти гроші в лотерею.

2. Лотерейний синдикат

Подібне об'єднання складається з групи людей, які купують білети загальним банком і потім ділять прибуток відповідно до внеску кожного учасника. Традиційно в такі групи входять друзі, родичі, колеги чи сусіди.

Цей спосіб дозволяє робити великі ставки, при цьому від гравця не вимагають серйозних вкладень. Також, це сприяє збільшенню шансів на багатомільйонний виграш.

Дуже важливо приділити увагу правилам і угодами, призначеним для всіх учасників лотерейного синдикату. Зазвичай, в першу чергу обумовлюються всі нюанси про розподіл виграшу між гравцями. Найчастіше суму пропонують розділити на рівні частини, хоча не виключається можливість передачі додаткової суми деяким особам.

Лотерейний синдикат виграв у лотерею

Необхідно прийти до консенсусу з даного питання, оскільки якщо хтось із гравців буде не згоден з правилами, у майбутньому це може призвести до неприємних моментів для всієї команди.

Серед основних правил лотерейних синдикатів виділяють:

  • не варто вносити гроші за інших учасників;
  • не беріть гроші в борг;
  • не втягуйте нікого насильно в гру.

Додатково до всього, команді необхідно вибрати главу, який буде нести відповідальність за грошовий збір, а також за розподіл виграних грошей. З розподілом прибутку часто виникають проблеми, і якщо у групи немає керівника, то ніякої дисципліни не буде.

3. Багатотиражність

Це найнадійніший спосіб підвищити свої шанси з мінімальними зусиллями. Він передбачає використання одних і тих же номерів в декількох тиражах поспіль. Така опція присутня у багатьох лотерейних організаторів.

Вам не потрібно роздумувати над числами і виводити нові тактики для кожної гри. Ви просто вибираєте лотерею, відзначаєте улюблені числа, потім оплачуєте певну кількість тиражів і очікуєте, коли станеться збіг цифр.

Даний спосіб ідеально підходить тим гравцям, які вважають, що їхні щасливі числа рано чи пізно принесуть великий грошовий приз в лотерею. Відомо багато випадків, коли гравці вибирали подібні комбінації протягом багатьох років, і врешті-решт ставали переможцями.

4. Розподільчий тираж

Розподільчий тираж - це тип розіграшу, в якому сума, що акумулювалася за останні кілька ігор, ділиться на всіх переможців. Накопичені раніше кошти допоможуть значно примножити виграш.

Спочатку ця гра була введена для популяризації лотереї. Організатори вирішили, що джекпот буде рости до певного рівня, після чого буде відбуватися особливий розіграш - розподіл накопиченого суперпризу серед тих учасників, які зуміли вгадати необхідну кількість чисел.

Гравці стають мільйонерами і мультимільйонерами саме завдяки таким тиражам. Джекпоти часто виростають до немислимих розмірів, при цьому ймовірність зірвати куш залишається колишньою. Тобто, гравець може отримати більш серйозний виграш за ті ж гроші.

Частоту проведення розіграшу визначає оператор, але, як правило, розподільчий тираж проводиться, як мінімум, один раз на рік. При бажанні організатор лотереї може проводити подібний тираж частіше одного разу на рік.

5. Розгорнута ставка

Цей вид розіграшу передбачає використання більше одного мінімального набору чисел в ігрових полях. Така функція можлива в тих випадках, коли учасник має право самостійно обирати щасливі номери.

Тому при розгорнутій ставці шанси виграти в лотерею зростуть, так як більше мінімальних поєднань, що не повторюються. Але пам'ятайте, що і вартість участі в грі буде високою.

Кожна лотерея визначає свої обмеження в плані кількості чисел (білети, які ви бачите на сайті можуть бути відмінні від тих, що пропонуються в роздрібній точці). Тому розраховувати на всі числа не варто.

6. Беріть участь в лотереї з великою кількістю учасників

Існує міф, що не варто пробувати щастя в лотереї, в якій задіяна велика кількість білетів. Оскільки чим більше гравців беруть участь, тим менше шансів на перемогу.

Але це помилкове переконання, тому що чисельність гравців не впливає на ймовірність виграшу. Як правило, шанси виграти в лотерею різняться в країнах-учасницях в залежності від запропонованої кількості призових рівнів.

Так що ймовірність опинитися переможцем і розбагатіти ніяк не залежать від того, скільки разів раніше ви грали в лотерею і скільки гравців беруть участь у конкретному розіграші. Шанси отримати суперприз є однаковими у кожній грі і за кожну розігрувану лінію.

У більшості випадків, розіграші з великою кількістю учасників, навпаки, залучають своїми численними призами та більш серйозними грошовими сумами.

7. Завжди перевіряйте білети

Бувають випадки, коли гравці стають мільйонерами і навіть не підозрюють про це. Наприклад, 68-річний Джиммі Сміт виграв $24 млн і не здогадувався про це, оскільки не поспішав перевіряти свій білет. Гравець постійно говорив собі: «Я перевірю, коли у мене буде час».

Коли Сміт вирішив знайти свій білет, залишалося лише 2 дні до закінчення терміну, відведеного на отримання грошового призу. Лотерейна організація знала, що виграшний білет на суму 24,1 мільйона доларів був проданий в одному з нью-йоркських магазинів, але ім'я покупця було невідомо.

Джиммі Сміт, офіцер у відставці, почув новину про пошук мільйонера. І тут же вирішив перевірити свій лотерейний купон. Він підійшов до шафи, де висіла сорочка і витягнув білет з кишені. Чоловік довго не міг повірити, що він став мільйонером. У середу, 25 травня, було офіційно оголошено ім'я переможця. Сміт вирішив розділити виграш і отримувати його по частинах протягом двадцяти шести років.

На жаль, багато гравців часто забувають перевірити свій білет, і згодом залишаються без грошей. Тому ми вам настійно рекомендуємо завжди після покупки лотерейного білета скрупульозно звіряти числа.

8. Довіряй касирам, але перевіряй

Добре, коли є спеціальний автомат, в якому можна перевірити лотерейний білет і отримати свій виграш. Але іноді за допомогою доводиться звертатися до касирів, і в таких ситуаціях потрібно бути особливо уважним.

Щасливчик Карлос Фігероа купив білет в магазині і вирішив перевірити його в лотерейному терміналі. Через кілька секунд Фігероа дізнався, що цифри збігаються і він виграв мільйон. Але коли він захотів уточнити розмір свого призу у касира, йому сказали, що білет не виграшний.

Гравець вирішив не відступати і наполіг на тому, щоб лотерейний оператор ще раз перевірив білет. Незважаючи на те, що дискусія тривала довго, Фігероа зумів довести свою правоту і незабаром отримав свій виграш.

9. Не викладайте фото зі штрих-кодами в інтернет

На жаль, сьогодні нікому не можна довіряти, навіть своїм знайомим в соцмережах. Як підтвердження цьому досить згадати випадок, коли щасливиця по імені Шантель вирішила поділитися радісною новиною на Facebook.

Один з підписників дівчини вирішив не витрачати час даремно, швидко відсканував штрих-код по фотографії білета і забрав виграш. І коли дівчина спробувала отримати свій приз, лотерейній організації довелося відмовити їй у видачі грошей.

10. Регулярна гра

Бувають історії, коли випадково куплений лотерейний білет приносить неймовірний прибуток, але, все ж гра на регулярній основі значно збільшує ваші шанси на перемогу.

Тому найкраще грати в розіграші регулярно, щотижня купуючи лотерейні купони. Необхідно просто вибрати для себе комбінацію, а потім звірити числа. Спробувати удачі в лотерейному розіграші можна навіть не виходячи з дому.

Кількість номерів залежить від конкретної гри. Давайте розглянемо найяскравіші приклади:

  1. В американській лотереї Powerball робиться вибір 5 чисел із першого блоку, і 1 числа з другого блоку.
  2. В лотереї MegaMillions потрібно вибрати 5 номерів від 1-75 і 1 номер від 1-15.
  3. Eurojackpot пропонує зупинити свій вибір на 5 основних номерах і на 2 додаткових.
  4. В міжнаціональній лотереї EuroMillions гравцям необхідно вибрати 5 основних і 2 додаткових числа.
  5. При грі в SuperEnalotto учасники повинні визначитися з вибором 6 основних номерів і 1 додаткового.
  6. В Британському розіграші гравці вибирають 6 номерів від 1-49.

Регулярна гра допомагає виграти в лотерею

11. Системна гра

Досвідчені гравці часто надають перевагу цій опції. Оскільки системна гра дає можливість вибрати більше номерів, ніж вимагає стандартна лотерея, що, в свою чергу, збільшує шанси на виграш. Коли ви вибираєте системну гру, то ви фактично берете участь у великій кількості стандартних лотерейних ігор з одним білетом, оскільки використовуєте усі можливі комбінації номерів. Тому у разі перемоги, розмір вашого призу підсумовується з виграшів всіх числових комбінацій.

Якщо ви намагатиметесь виграти в лотерею за цією системою, то повинні пам'ятати, що така участь обійдеться вам дорожче, ніж в звичайному розіграші, але зате принесе кілька виграшів. А при бажанні можна і заощадити - наприклад, організувати лотерейний синдикат.

12. Збільшіть ставку

У деяких іграх учасникам дозволяється збільшити ставку для кожної лінії, що згодом призводить до більшого виграшу. Використання цієї функції вимагає додаткових витрат, але воно того варте. Адже ви тільки подумайте, у вас є можливість не лише отримати цінний приз, а й примножити розмір грошової нагороди.

В американській лотереї MegaMillions є функція Multiplier, за допомогою якої гравець може збільшити ставки до 5 разів. А в Powerball подібна послуга називається Power Play.

13. Не допускайте помилок при реєстрації

Якщо ви хочете спробувати щастя в онлайн-лотереї, то для початку вам потрібно буде заповнити реєстраційну форму. І однією з найбільш неприємних ситуацій, з якою стикається користувач грального сайту, є неправильно введені особисті дані.

Такі помилки можуть призвести до серйозних проблем під час виведення грошових призів. Тому будьте особливо уважні під час реєстрації, і вказуйте лише достовірні відомості.